WeLcOmE
Bun Venit PeIdeaL GaMeRs GaMiNg™️.

AcasaPortalCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi|

Bancuri , stie careva?:))

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
R2YAdministratoravatar
Puncte : 226
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/06/2010
Varsta : 20
Localizare : Constanta
MesajSubiect: Re: Bancuri , stie careva?:)) Mar Iul 06, 2010 4:16 am

Eram pe o straduţă mai launtrică aşa... şi ma acostează un ţigan:
- Frate, hai mancaţi-aş să-ţi vand o brichetă cu lanternă!...
- Nu'mi trebuie!... , zic şi maresc pasul
- Da stai mancaţi-aş să vezi cum merge!.. Flacară de flacară, lumină de lumină face! Zece lei şi-i a ta!
- Lasă-mă omule in pace, ţi-am zis că nu-mi trebuie, n-am nevoie... (astă imi dă cu ceva în cap sigur, mă gândesc)
- Da tu faci mişto de mine! Ia uite ce flacară are...
- Lasă-mă-n pace, în morţii mătii de ţigan împuţit!... (am urlat, cu o frică în mine...)
Măh... îşi luă un foc ţiganul... mă albisei la faţă... nu ştiam ce sa fac.. cum să strig.. nimeni nu era prin zonă să mă audă... să mă ajute..
Norocul lui Dumnezeu, văd că vine o maşină... sar in faţa ei şi cerşesc ajutor de la şofer..
Ziua aceea am avut mare noroc.. şoferul avea extinctor.. ţiganul a scăpat cu viaţă si n-am fost acuzat de nimic!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
R2YAdministratoravatar
MesajSubiect: Re: Bancuri , stie careva?:)) Mar Iul 06, 2010 4:16 am

Intr-o dimineata, in timp ce luau micul dejun, o femeie i-a spus sotului sau:
- Fac pariu ca habar n-ai ce zi e astazi.
- Cum sa nu stiu? o intreba el indignat. Cum crezi ca as fi putut uita?
Dupa ce a spus acestea, s-a ridicat de la masa si a plecat la lucru.
La ora 10 dimineata suna cineva la usa. Femeia deschise si primi o cutie plina cu trandafiri rosii.
La pranz primi o cutie din bomboanele ei preferate de ciocolata, iar mai tarziu un magazin ii livra o rochie creata de un designer.
Femeia de-abia astepta sa se intoarca sotul ei acasa.
- Prima data florile, dupa aceea ciocolata si in cele din urma rochia! exclama ea entuziasmata. N-am petrecut niciodata intr-un mod mai fascinant Ziua Mediului!
Sus In jos
R2YAdministratoravatar
MesajSubiect: Re: Bancuri , stie careva?:)) Mar Iul 06, 2010 4:17 am

Un italian angajeaza sa-i vopseasca gardul cere imprejmuia casa 3 romani. Dis-de-dimineata, inainte de a pleca la serviciu, italianul le da celor 3 instructiunile:
-Aveti aici 3 galeti de vopsea care va vor ajunde sa vopsiti tot gardul. In bucatarie e mancare, cand o sa va vina foame, va puteti servi. Aaa, era sa uit. Ati vazut calul pe care il tin inchis in spatele curtii? Sa nu cumva sa lasati poarta dechisa sa scape de acolo ca nu stiu ce fac cu voi. S-a inteles?
-Am inteles sefu,raspund romanii intr-un glas.
Pleaca italianul, iar romanii se apuca de treaba. Nu dupa mult timp, unul din ei zice:
-Ma, mie mi-a venit foame, hai sa vedem ce are asta de mancare!
Bucataria italianului, plina de bunatati. Dupa un ospat pe cinste, romanii cauta si ceva de baut, dar nu gasesc decat apa si suc. Atunci, unul dintre ei zice:
-Ma, stiu eu cum sa facem rost de bautura. Mergem si vindem o galeata de vopsea, cumparam bautura, iar vopseaua de ramane o mai diluam, o mai “lungim” si terminam noi gardul. Dupa ce au baut s-au apucat de vopsit, dar cand mai aveau vreo 3 m din gard se termina vopseaua.
-Acum ce dracu facem? De unde luam vopsea? Italianul o sa-si dea seama ca noi am luat-o…
-Ma fratilor, las’ pe mine,zice unul mai istet, ca stiu eu cum facem. Mai strangem putina vopsea pe pensula si dam pe botul la cal, iar cand va veni italianul ii vom spune ca acesta a scapat si a mancat-o.
Zis si facut. Pe seara, ajunge si italianul acasa.
-Ma, ce-ati facut cu vopseaua? Eu am calculat la fix si trebuia sa va ajunga.
-Sefu’, ne pare tare rau, dar a scapat calul si a mancat-o.
La auzul acestor vorbe, italianul intra in casa, ia pusca si nici una nici doua, impsca calul.
-Ce naiba dom’le, pt o galeata de vopsea ai omorat saracul animal? Iti cumparam noi alta…
-Ba fratilor, vedeti voi casa asta? Tot cu romani am facut-o. Da-l in mortii mamii lui de cal ca mi-a m-ai mancat 30 de saci de ciment, 800 de caramizi, 4 grinzi…
Sus In jos
R2YAdministratoravatar

Vasile si Maria mergeau in fiecare an sa vada “Ziua Aviatiei” si in fiecare an Vasile era tentat sa se plimbe cu elicopterul, dar de fiecare data la rugamintea lui primea acelasi raspuns de la nevasta:
− Vasile ai inebunit, 5000 lei sunt totusi 5000 lei!
S-a intamplat mai multi ani la rand si anul acesta Vasile a decis:
− Marie, fac 70 de ani, nu stiu cat mai traiesc si poate este ultima sansa.
− Vasile, tot tembel ai ramas, 5000 lei sunt totusi 5000?!
Pilotul elicopterului a auzit discutia si a venit cu o propunere:
− Pentru ca este “Ziua Aviatiei” astazi va fac o reducere semnificativa, amandoi la pret de unu si daca pe parcursul zborului nu scoateti nici un cuvant, pur si simplu nu imi dati nici un ban.
De indata ce a decolat de pe pista, pilotul a inceput tot felul de manevre riscante, coborari aproape de sol… dar nici un sunet; intoarceri…nici un sunet; rasuciri…nici un sunet……
Dupa aterizare pilotul se intoarce catre Vasile si ii spune:
− Sunteti tari dom’le, nici un sunet, raman impresionat!!
Vasile livid la fata, gaseste puterea sa ingane :
− Eu… vroiam sa… zic ceva… cand… a cazut Maria…., dar totusi… 5000 de lei… raman 5000…
Sus In jos
R2YAdministratoravatar

Englezii se hotarasc sa intre cu totul in randul tarilor europene si sa modifice codul rutier pentru a circula si ei pe dreapta. Dar nu prea stiu cum sa abordeze problema, asa ca ii roaga pe francezi sa ii ajute.Raspunsul francezilor:
- E prea complicat, dupa atatia ani de mers cu masinile pe stanga, sa convingi oamenii sa mearga pe dreapta.
Duceti-va la nemti, ca ei sunt cei mai ordonati.
Raspunsul nemtilor:
- Aici nu e vorba de o chestie simpla, asta e reforma in toata regula.Va sfatuim sa cereti aportul romanilor, ca in ultimul timp ei s-au specializat in reforme.
Un comisar sef de la circulatie:
- Este vorba de o schimbare mult prea mare ca sa poata fi facuta brusc! Va propunem o reforma in trepte; pentru inceput, in primele 6 luni, sa circule doar camioanele pe partea dreapta!
Sus In jos
R2YAdministratoravatar
MesajSubiect: Re: Bancuri , stie careva?:)) Mar Iul 06, 2010 4:18 am

Un neamt la vama franceza
Vamesul: Name?
Neamtul: Herbert Muller.
Vamesul: Age?
Neamtul: 32.
Vamesul: Occupation?
Neamtul: No, just visiting!
Sus In jos
R2YAdministratoravatar

Un batranel acosteaza un copil de vreo 7-8 de pe strada si il intreaba
-Nu te supara baietas, daca dai la **** la un elefant ce iese?
-Pai >> Sunt un mare idiot si imi cer scuze ca am injurat !!! & de elefant
-Si daca dai la **** la un hipopotam ce iese?
-Pai >> Sunt un mare idiot si imi cer scuze ca am injurat !!! & de hipopotam
-Si daca faci lba la un batranel ce iese?
->> Sunt un mare idiot si imi cer scuze ca am injurat !!! & de batranel
-Si o ciocolata!!
Sus In jos
R2YAdministratoravatar

Un scotian incercand sa monteze o antena TV pe acoperisul casei sale aluneca si cade in spatele casei. In cadere vede pe geamul bucatariei cum nevasta-sa numara boabele de fasole pe care le punea in ciorba.
- Opreste-te!! striga el,iti ajung boabele pentru tine… eu mananc astazi la spital!
Sus In jos
R2YAdministratoravatar
MesajSubiect: Re: Bancuri , stie careva?:)) Mar Iul 06, 2010 4:19 am

Iepurasul se duce la vizuina lupului, da buzna inauntru si-l ia pe lupusor la intrebari: "Bai uratule! Ia cheama-l pe tac-tu'!".
Apare lupul: "Ce vrei, ma?".
Iepurasul îi arde doi pumni (ZBANG! ZBANG!) si fuge.
Lupul: "Mama, il nenorocesc pe asta, il rup", etc.
A doua zi la fel, a treia - acelasi lucru, se enerveaza lupul si-l asteapta dupa usa. Intra iepurele: "Unde esti, bai lupule?".
Il prinde lupul de gat: "Aha, nemernicule! Ia sa vezi ce omor iti dau eu acu'!".
"Stai, Lupule, am dreptul la o ultima dorinta".
"Bine, ma. Ce dorinta ai?".
"Pai vreau sa fac o pirueta, mie mi-a placut mult coregrafia", etc.
Ii da lupul drumul, face iepurasul o pirueta, ii da doi pumni (ZBANG! ZBANG!), dupa care fuge.
Lupul, ganditor: "Bai, ce coregrafie tampita!"
Sus In jos
R2YAdministratoravatar
MesajSubiect: Re: Bancuri , stie careva?:)) Mar Iul 06, 2010 4:19 am

Stiai asta despre rochiile de piele?

Cand un barbat se apropie de o femeie, imbracata intr-o rochie de piele:

- inima ii bate mai repede;

- gatul i se usuca;

- genunchii i se inmoaie

si…

- incepe sa “gandeasca” irational…

Te-ai intrebat de ce?

Fiindca miroase a masina noua…
Sus In jos
R2YAdministratoravatar
MesajSubiect: Re: Bancuri , stie careva?:)) Mar Iul 06, 2010 8:06 pm

Un batran de 90 de ani ii spune doctorului sau:

- Nicicand nu m- am simtit mai bine! Am o mireasa de 19 ani si voi avea un copil! Ce ziceti de asta?

Doctorul se gandeste un minut si apoi spune:

- Am un prieten mai in varsta, care este vanator si nu lipseste de la nici o partida de vanatoare! Intr- o zi, cand se cam grabea, a luat o umbrela in loc de pusca,. Cand a a juns in padure a vazut un iepure, care statea langa un tufis. A ridicat umbrela , a facut "Bang" si iepurele a cazut mort! Ce zici de asta??

- Eu as zice ca altul a omorat iepurele!

Doctorul:

- Exact!
Sus In jos
R2YAdministratoravatar
MesajSubiect: Re: Bancuri , stie careva?:)) Mar Iul 06, 2010 8:07 pm

Un cuplu casatorit isi bea cafeaua de dimineata in bucatarie. Pe geam se vede vecina care isi intinde niste rufe la soare.
− Vai, ce rufe murdare are vecina noastra! Mi-e si groaza sa ma gandesc cat o fi de curat in casa la ea daca astea sunt rufe spalate! exclama sotia.
Sotul tace si nu zice nimic.
Zilnic se putea vedea vecina care iesea pe balcon ba cu o haina la intins, ba cu o perna la aerisit, si mereu sotia remarca ce mizerabile este vecina si isi tot propunea ca intr-o zi va trece pe la ea si ii va da niste lectii despre curatenie.
Intr-o zi, surpriza, vecina intinde la soare niste rufe curate.
− Oare cum de s-a intamplat si minunea asta? Cineva i-o fi facut observatie si probabil ca s-a rusinat... a remarcat sotia.
− Nu, draga mea, a trecut pe la noi mama si a spalat geamurile...
Sus In jos
R2YAdministratoravatar
MesajSubiect: Re: Bancuri , stie careva?:)) Mar Iul 06, 2010 8:08 pm

Doua surori, una de 18, cealalta de 10 ani, fac pentru prima oara baie impreuna.
Cea mica observa ca cea mare are niste par intre picioare.
- Ce e asta dintre picioarele tale?
- Par pubian!
- Si nu te deranjeaza cand faci sex?
Sus In jos
R2YAdministratoravatar
MesajSubiect: Re: Bancuri , stie careva?:)) Mar Iul 06, 2010 8:09 pm

Suntem nebuni ?

Apa plata este la acelasi pret cu berea . Branza e mai scumpa decat carnea (branza telemea 19 lei, branza de burduf 28 lei, carnea de >> Sunt un mare idiot si imi cer scuze ca am injurat !!! & 16 lei). Carnea de pui este mai ieftina decat ciupercile. Nucile noastre mai scumpe decat nuca de cocos. Laptele simplu mai scump decat laptele batut. Portocalele mai ieftine decat merele. Cartile sunt mai ieftine decat revistele. Biscuitii fara ciocolata sunt mai scumpi decat ciocolata. Muzica buna e mai ieftina decat muzica proasta. Maslinele umplute cu gogosar sunt mai ieftine decat maslinele umplute cu propriul sambure. Ceasurile mici sunt mai scumpe decat ceasurile mari. Hartia nescrisa (A4) este mai scumpa decat hartia gata tiparita. Vinul este mai ieftin decat strugurii. Pixul cu mina este mai ieftin decat mina de pix fara pix. Si se mai presupune ca omul este o fiinta rationala... Si as adauga: Oamenii neinstruiti sunt mai "scumpi" decat oamenii valorosi care , pentru a supravietui, se "vand" ieftin.
Sus In jos
R2YAdministratoravatar

Ma certasem cu prietena de dimineata si am plecat fara sa spun unde. Mai spre seara mi'a trecut supararea, am cumparat un buchet de flori, am luat o sticla de sampanie si niste ciocolata si m'am dus acasa cu ganduri curate de impacare. Bag usor cheia in usa sa nu se prinda ca vin, intru pe varfuri pana in dormitor si o vad:
Doamne, avea niste fire ce'i ieseau din camasa de noapte, agatate prin jurul gatului si in mana tinea un stecher ce se preagatea sa'l bage in priza. Am inlemnit! Am scapat sticla de sampanie si florile din mana, apuc cuierul din lemn de langa usa si'i prind una cu o miscare rotativa demna de filme cu cowboy de zboara de langa priza instantaneu.
Ies pe casa scarii, incep sa urlu sa vina vecinii sa ma ajute. In scurt timp erau toti prezenti la usa mea, altii anuntau salvarea, politia, eu incercam s'o resuscitez ca nu mai dadea semne de viata. Imi zic: "sa stii ca n'am apucat s'o indepartez la timp si s'a electrocutat". Plangeam si o rugam sa revina la viata...
In ambulanta si'a revenit cat de cat si eu nu mai conteneam sa'mi cer iertare ca ne'am certat si era s'o pierd.. si imi sopteste usor la ureche:
"Idiotule, mi se terminasera acumulatorii de la walkman si vroiam sa'i incarc..."
Sus In jos
R2YAdministratoravatar

La o masa intr-un bar, statea unul care dadea pe gat pahar dupa pahar. De fiecare data cand termina un pahar, se uita in buzunarul camasii. Intrigat, barmanul l-a intrebat:
- De ce va tot uitati in buzunarul camasii dupa fiecare pahar?
- Am acolo o poza cu nevasta-mea. Cand mi se pare frumoasa, ma duc acasa!
Sus In jos
R2YAdministratoravatar
MesajSubiect: Re: Bancuri , stie careva?:)) Mar Iul 06, 2010 8:10 pm

Un tip malac, mare fan de motoare, merge la reprezentanta Harley si-si cumpara cel mai tare motor. Isi mai adauga el toate optionalele si piesele de tuning disponibile, de-l lasa in extaz pe vanzator. Care, incantat la culme, il ia deoparte pe client:

- Uite, pt ca-s foarte multumit de achizitia pe care ai facut-o si te vad foarte pasionat, iti dau gratis alifia asta: cand vezi ca e innorat si sta sa ploua, dai repede cu alifia asta pe toata partea metalica, o lustruiesti repede si nu-ti mai prinde apa si jegul de motocicleta, nu mai rugineste, ce mai, ramane impecabil de curata si stralucitoare si dupa ce ploua.

Ia tipul cutiuta cu alifia, o baga in buzunar, se urca pe motor si ... direct la viitoarea lui sotie. S-apoi direct la viitorii lui socri sa le arate noua "bijuterie".

Binenteles, petrecere mare, masa plina, tot tacamul.

Tipa, inainte sa se aseze la masa, ii zice discret:

- Vezi ca la noi in familie e o regula cand stam la masa: cine vorbeste ultimul, spala vasele!

Bineinteles, in timpul mesei, discutii, vorbaraie. La un monent dat, tacere totala si ii pica tipului fisa ca el a fost ultimul care a vorbit. Astialalti nimic, muti in continuare.

Termina de mancat, dar era tot mai nervos ca a cazut de fazan si tre' sa spele vasele: "Sa mor io daca spal vasele! Tre' sa fac ceva sa-i fac pe astia sa vorbesca!"

Si la moment dat, o ia pe tipa, o dezbraca, si ii "trage un numar", acolo, de fatza cu ma-sa si cu tac-su. Astia, mucles; stateau si se uitau, nu ziceau nimic.

Tipul o ia atunci pe soacra-sa si-i trage si iei "un numar". Tacere de mormant, nu tu tipete, urlete, scandal, nimic.

Se uita tipul pe geam disperat, poate-poate ii mai vine vreo idee si vede ca incepe sa picure. Scoate repede cutiuta cu alifia, desface capacul, baga degetele, la care socru-sau urla:

- Laaaas-o dracu', spal eu vasele!
Sus In jos
R2YAdministratoravatar
MesajSubiect: Re: Bancuri , stie careva?:)) Mar Iul 06, 2010 8:11 pm

− Bula, cum te feresti de microbii din apa de baut? intreaba medicul.
− Fierb apa, domnule doctor.
− Excelent! Si apoi?
− Apoi beau bere!
Sus In jos
R2YAdministratoravatar
MesajSubiect: Re: Bancuri , stie careva?:)) Mar Iul 06, 2010 8:12 pm

"438, aici turnul de control. Pentru evitarea zgomotului, virati la dreapta 45 de grade!"
"aici zborul 438. Suntem la 12000 de metri altitudine, nu inteleg ce zgomot putem face de la inaltimea asta.... de ce sa schimbam cursul?"
"438, aici turnul de control. Stii ce zgomot face un Boeing 747 cand se ciocneste de un Airbus A320?..."
Sus In jos
R2YAdministratoravatar
MesajSubiect: Re: Bancuri , stie careva?:)) Mar Iul 06, 2010 8:12 pm

Popescu il intreaba pe prietenul sau:
- Ai auzit de sapunul sexi?
- Nu, ce-i ala?
- leri am cumparat unul de la magazinul universal.M-am dus acasa am facut un dus, m-am spalat cu sapunul si am luat-o pe nevasta-mea in dormitor. I-am tras cinci numere unul dupa altul.
- Fantastic!!! La magazinul universal il gasesc?
- Da, la primul etaj, in dreapta.
Fuge omul nostru la magazin si greseste etajul, dar, din cauze grabei, face la stanga. Ajunge la sectia pentru bebelusi. Cumpara el sapunul de copii si se duce urgent acasa. A doua zi, cei doi se intalnesc din nou. Popescu il intreaba pe curiosul sau prieten:
- Ei, cum a fost aseara?
-L-am cumparat, m-am spalat cu el si …
- Si, si? Ce-a facut nevasta-ta?
- A supt, a plins putin, dupa care a adormit...
Sus In jos
R2YAdministratoravatar
MesajSubiect: Re: Bancuri , stie careva?:)) Mar Iul 06, 2010 8:13 pm

O cartita mergea pe sub pamant si sapa o galerie. La un moment dat se hotareste sa iasa la suprafata si nimereste pe o plaja de nudisti, intre picioarele unei blonde. Orbita de lumina soarelui, cartita da aiurea din cap:
− Ariciule, tu esti ma?
− ...
− Ariciule, tu esti ma?
− ...
− Ba ariciule...(mirosind), ai murit ma?!?
Sus In jos
R2YAdministratoravatar

Doi frati, de 6 si de 4 ani, discutau in camera lor, care era la etaj.
- Stii ce, spune cel mare, cred ca e timpul sa incepem sa injuram si noi!
Fratele mai mic foarte enuziasmat, il aproba.
- Cand coboram la bucatarie pentru micul dejun, eu am sa zic ceva cu naiba, iar tu cu c*ur, spune cel de 6 ani. Cand mama lor a intrat in bucatarie si ii intreaba ce vor sa manance, cel
mare spune:
- La naiba mama, cred ca o sa vreau cereale!
ZBANG! Ii trage maica-sa o palma de a zburat de pe scaun, s-a rostogolit pe podea, apoi fuge cat poate de repede pe scari spre camera lui, iar mama lui dupa el, atingandu-l peste fund. Cum a intrat in camera, maica-sa a incuiat usa si ii striga:
- O sa mai iesi de acolo cand o sa mi-aduc eu aminte de tine!
Apoi coboara inapoi in bucatarie, se uita la cel mic si-l intreaba cu vocea grava:
- Tu, tinere, cam ce ti-ai dori sa mananci?
- Nu stiu, spune el cu vocea tremuranda, dar poti sa pariezi pe c*urul tau ala gras ca nu iti voi spune "cereale"!
Sus In jos
R2YAdministratoravatar

Eram in restaurant. Ba, si aveam niste gaze... ma uit in jur, oamenii isi vedeau de farfuria lor, muzica era tare... Si astept basul melodiei. M'am sincronizat la perfectie cu basul: bum-bum -> pârţ-pârţ, bum-bum -> pârţ-pârţ etc.
Dupa o vreme chiar incepeam sa ma simt mai bine, dar vad cum se uita toti la mine. Imi zic: "La dracu, sa stii ca miroase si am nasul infundat de eu nu simt...".
Ma ridic repede sa plec, scot portofelul sa las bani pentru consumatie... bai frate: Imi agat castile de la I-Pod si'mi sar din urechi!!
Sus In jos
R2YAdministratoravatar
MesajSubiect: Re: Bancuri , stie careva?:)) Mar Iul 06, 2010 8:14 pm

Nu se poate sa nu va placa de tipul din poveste.Este o poveste adevarata despre o nunta care
a avut loc in Miami.

A fost o nunta grozava, cu 300 de invitati.Dupa receptia nuntii, ginerica s-a urcat pe scena cu un microfon si a inceput sa vorbeasca invitatilor.Le-a spus ca vrea sa le multumeasca tuturor pentru ca au venit la nunta lor, unii chiar de la distante mari.In special a vrut sa le multumeasca familiei miresei si familiei lui, socrului lui pentru nunta imparateasca. Ca recunostinta a vrut sa daruiasca fiecarui invitat cite un cadou special de la el. Lipit de partea de jos a fiecarui scaun se aflau plicuri. Le-a spus ca este cadoul lui si i-a indemnat sa deschida plicurile.Inauntrul fiecarui plic se afla cite o poza 8X10 in care erau mireasa cu cavalerul de onoare facand sex!Ginerica i-a suspectat mai demult si a pus detectivi particulari sa ii urmareasca.

Dupa ce a stat si a vazut reactia invitatilor pentru citeva minute,ginerele s-a intors spre cavalerul de onoare si i-a spus "f*ck You!", apoi s-a intors spre mireasa si i-a spus si ei "f*ck you!".S-a intors spre invitati care erau amutiti si le-a spus "m-am carat de aici!"
Casatoria a fost anulata la prima ora a doua zi.
Majoritatea oamenilor ar fi anulat casatoria imediat ce aflau de escapada amoroasa, dar tipul asta a jucat teatru ca si cum nimic nu s-ar fi intimplat! Revansa lui..ii face pe parintii miresei sa plateasca peste 32 mii$ pentru o receptie de 300 de pers si mai mult decit atit, arunca la gunoi reputatia miresei si a cavalerului de onoare in fata a 300 de prieteni si rude.Tipul asta are c...e de marimea clopotelor de biserica!

Credeti ca o sa faca o reclama Mastercard dupa povestea asta?
Receptie eleganta de nunta $32,000.00. Fotografii ca amintire de nunta 3 mii $. Luna de miere la Maui 8 mii $ .Fatza invitatilor la vazul pozei cu mireasa facind-o cu cavalerul de onoare..de nepretuit!

Sunt multe lucruri pe care le poti cumpara cu bani, pentru toate celelalte exista Mastercard!
Sus In jos
R2YAdministratoravatar
MesajSubiect: Re: Bancuri , stie careva?:)) Mar Iul 06, 2010 8:14 pm

Cad intr-o groapa un >> Sunt un mare idiot si imi cer scuze ca am injurat !!! &, un lup si o vulpe.
Vulpea se uita in jur; ooo, un >> Sunt un mare idiot si imi cer scuze ca am injurat !!! & – mancare, super, se uita in cealalta – oof, un lup, ma va f...e nenorocitul, ei na, asta e, macar am de mancare, nu mor…
Lupul se uita intr-o parte; – un >> Sunt un mare idiot si imi cer scuze ca am injurat !!! &, suuper, mancare!!! Se uita in cealalta – o vulpe – suuper, am ce f...e!!
Porcul se uita in jur, se intristeaza si zice:
− Am inteles, am sa mor, o singura rugaminte am, dati-mi voie sa va cant inainte de moarte.
Lupul:
– Bine ma, haide, veseleste-ne!
Porcul guita de se-aude in toata padurea, vin repede vanatorii si ii impusca pe lup si pe vulpe.
Lupul zace pe moarte si se gandeste: ma frate, de mancare aveam, sex aveam, asa-mi trebuie, daca am mai vrut si show!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat
MesajSubiect: Re: Bancuri , stie careva?:))

Sus In jos

Bancuri , stie careva?:))

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Robotel

Reclama ta aici cu doar 1 euro/luna pentru detalii Y!M: emy_juve@yahoo.com

Interfaţa bLooDKiLLeRs creata de LiQuE. Toate drepturile sunt rezervate.
creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza un blog